Základní škola a Mateřská škola Děčín III, Březová 369/25, příspěvková organizace +420 412 513 297 skola@zsamsbrezova.cz

NEPŘEHLÉDNĚTE

NAŠE ŠKOLA

  • POČÍTAČOVÁ UČEBNA

KAM PO ŠKOLE?

KAM PO ŠKOLE?
čtvrtek, 27 červen 2024 16:05

8. B a 7. A v Prison Island Praha

Zážitkové výlety – ty nás prostě baví!

Proto jsme se vydali 18. června 2024 do Prahy pokořit Prison Island. První úkol nás čekal už zpočátku naší cesty - zvládnout se od vlaku v Praze přesunout prostřednictvím MHD k cíli. Pro některé žáky byla samotná cesta metrem obrovským zážitkem – premiérou, někteří neskrývali strach z rychlé jízdy. Nejsme ale žádná „béčka“ a v suchém triku jsme lehce po desáté hodině stáli před budovou s velkým nápisem – Prison Island.

Uvnitř nás čekalo 28 cel, ve kterých žáci v týmech plnili různorodé úkoly a sbírali body. Museli prokázat fyzickou zdatnost, trošku přemýšlení a hlavně spolupráci. V průběhu hry mohli všichni sledovat na scoreboard tabuli, jak si jejich tým vede oproti konkurenci. Vyhecované to bylo až do poslední minuty, pořadí se přelévalo každou chvílí, však vyhrát může jen jeden a nejšťastnějším týmem po uplynutí 2,5 hodin hry byl tým Komety, v čele s p. učitelkami Štěpánkovou a Adéeovou. Náhoda? Nemyslíme si 😃

O vítězství tu ale nešlo. Šlo o to užít si zábavu s kamarády, zažit zase něco jiného a to se, doufáme, podařilo na 100 %.

Zpáteční cesta na vlak a samotná jízda do Děčína proběhla také bez problémů a my už spřádáme plány, co podnikneme příští rok.

Děkujeme našim žákům za jejich bezproblémové chování během celého dne a že byli na společném výletu skvělými parťáky.

Mgr. Lucie Štěpánková, Mgr. Jana Adéeová

Přečteno: 47 x