Základní škola a Mateřská škola Děčín III, Březová 369/25, příspěvková organizace +420 412 513 297 skola@zsamsbrezova.cz

NEPŘEHLÉDNĚTE

NAŠE ŠKOLA

  • UDRŽOVANÉ OKOLÍ

KAM PO ŠKOLE?

KAM PO ŠKOLE?

ZAMĚSTNANCI ŠKOLY - ZŠ BŘEZOVÁ - STARÉ MĚSTO

Mgr. Alena Čuříková
Mgr. Alena Čuříková

ředitelka školy

Mgr. Ondřej Michálek
Mgr. Ondřej Michálek

zástupce ředitelky

Mgr. Pavla Vysoká
Mgr. Pavla Vysoká

zástupkyně ředitelky

ZÁKLADNÍ ŠKOLA
  Mgr. Alena Čuříková ředitelka   Jerzy Palac IT technik
školní asistent
  Mgr. Ondřej Michálek zástupce ředitelky,
metodik prevence
  Lenka Hošková ekonomka
  Mgr. Pavla Vysoká zástupkyně ředitelky   Petra Kostřánková mzdová účetní
  Mgr. Eva Křížová speciální pedagog   Hana Klůcová tajemnice školy
  Mgr. Pavlína Zahálková TU I. A   Jan Šolc školník
  Mgr. Jana Bašistová TU I. B   Miroslava Bláhová uklízečka
  Mgr. Bc. Pavlína Štefflová TU II. A   Kamila Smolová uklízečka
  Mgr. Marcela Bárová TU II. B   Nikol Tichá uklízečka
  Mgr. Pavla Dernerová TU III. A   Ruslana Sukdolová uklízečka
  Mgr. Zdeňka Jahodová TU III. B   Věra Kounová uklízečka
  Mgr. Petra Jahodová TU IV. A      
  Mgr. Kateřina Michálková TU IV. B      
  Mgr. Petra Štětková, Dis. TU V. A      
  Mgr. Eva Gerychová TU V. B      
  Mgr. Bc. Tereza Koštířová TU VI. A      
  Mgr. Lucie Štěpánková TU VI. B      
  Mgr. Bc. Lukáš Bartoň TU VII. A      
  Mgr. Michal Pazderka TU VII. B      
  Mgr. Pavlína Kopejsková TU VIII. A      
  Mgr. Daniela Šestáková TU VIII. B      
  Daniela Lipenská Kallmünzerová TU IX. A      
  Bc. Andrea Patová TU. IX. B,      
  Mgr. Libuše Neumanová 1. stupeň      
  Mgr. Nikola Laporčáková 1., 2. stupeň      
  Mgr. Jana Adéeová 1., 2. stupeň      
  Petr Michajličenko 1., 2. stupeň      
  Mgr. Bc. Tereza Koštířová 2. stupeň      
  Mgr. Iva Košková 2. stupeň      
  Ing. Jana Kozlovskiy 2. stupeň      
  Mgr. Martina Hanzaliusová

1., 2 stupeň, koordinátorka inkluze, výchovná poradkyně

     
  Mgr. Ivana Langrová 2. stupeň      
  Mgr. Lucie Štěpánková 2. stupeň      
  Mgr. Oto Mašata 2. stupeň      
  Michaela Srbová asistentka pedagoga      
  Romana Frčková asistentka pedagoga      
  Blanka Kaisrová asistentka pedagoga
školní asistentka
     
  Marcela Ledvinková asistentka pedagoga      
  Jana Svejkovská asistentka pedagoga      
  Jana Slavíková asistentka pedagoga      
  Bc. Petra Šejcová asistentka pedagoga      
  Eva Škodová asistentka pedagoga      
  Jitka Benešová asistentka pedagoga      
  Veronika Pavlíková asistentka pedagoga      
  Jitka Pondělíčková asistentka pedagoga      
ŠKOLNÍ DRUŽINA
  Vlasta Pešková vedoucí vychovatelka
1. oddělení
  Markéta Záhorková vychovatelka
3. oddělení
  Hana Řadová vychovatelka
2. oddělení
  Marcela Ledvinková vychovatelka
4. oddělení
ŠKOLNÍ JÍDELNA
  Miloslava Hübnerová vedoucí ŠJ   Marta Raková pomocná síla
  Zlata Mrkvová hlavní kuchařka   Jana Silerová pomocná síla
  Hana Kučerová kuchařka   Dana Horáková uklízečka 
  Markéta Běhounková kuchařka      
MATEŘSKÉ ŠKOLY
  Lenka Milatová zástupkyně ředitelky pro MŠ   Lucie Kasíková kuchařka MŠ Březová
  Monika Ridillová učitelka   Hana Kasíková kuchařka MŠ Rakovnická
  Bc. Miloslava Říhová učitelka   Blanka Braunštejnová vedoucí ŠJ
  Soňa Michálková učitelka   Dana Horáková uklízečka
  Lenka Nováčková učitelka   Jaromíra Havlíčková uklízečka
  Petra Primusová učitelka   Simona Gunčagová školnice
  Olga Polesná učitelka   Lucie Burianová školní asistentka
  Renata Jandlová učitelka      
  Lucie Svobodová učitelka      
  Ivana Novotná učitelka      
  Věra Becková asistentka pedagoga      
  Kristýna Křížková asistentka pedagoga      
  Jana Petřinová asistentka pedagoga      
  Jana Humlíčková asistentka pedagoga

 

Přečteno: 6617 x