Základní škola a Mateřská škola Děčín III, Březová 369/25, příspěvková organizace +420 412 513 297 skola@zsamsbrezova.cz

NEPŘEHLÉDNĚTE

NAŠE ŠKOLA

  • UDRŽOVANÉ OKOLÍ

KAM PO ŠKOLE?

KAM PO ŠKOLE?
neděle, 23 červen 2024 23:42

Výlet 9.A – Krásná Lípa

Od pátku 14. do neděle 16.června 2024 se žáci 9.A účastnili výletu v Krásné Lípě.

Po příjezdu v pozdní odpoledne a ubytování dětí následoval večerní program spojený s opékáním buřtů. V sobotu jsme se vypravili na výlet v okolí Krásné Lípy, během kterého nás stihl déšť, který naštěstí v druhé polovině naší trasy ustal. Děti si užily krajinu NP České Švýcarsko a CHKO Lužické hory, prolézaly mezi pískovcovými skalami, a i přes nepřízeň počasí všichni cca 12 km dlouhou trasu zvládli a kluci využili možnost zchladit se v rybníčku. Večer pak byl spojený s hraním her a volnou zábavou. Neděle byla pak ve znamení balení a úklidu a návratu zpět do Děčína.

Výlet celkově dopadl výborně, všichni jsme si ho užili. Obzvlášť na turistickou část pobytu budou někteří nejspíš dlouhou dobu vzpomínat.

Svým deváťákům děkuji za vzorné chování a kopu srandy, kterou jsme si tam užili.

Mgr. Lukáš Bartoň, třídní učitel 9.A

Přečteno: 27 x