• REKONSTRUOVANÁ ŠKOLA

čtvrtek, 06 červen 2024 14:42

Škola v přírodě 5.B - Jiřetín pod Jedlovou

Milí rodiče a přátelé naší školy,

máme za sebou nezapomenutelnou školu v přírodě, kterou jsme strávili v malebném Jiřetíně pod Jedlovou.

Po příjezdu jsme se ubytovali a hned odpoledne jsme zamířili do adrenalin parku, kde nás čekala obří houpačka a krok do prázdna. Někteří z nás potřebovali pořádnou dávku odvahy, ale všichni to zvládli na jedničku!

Druhý den nám počasí nepřálo, takže jsme se věnovali hrám uvnitř. Volba miss a missáka školy v přírodě byla plná smíchu a večerní diskotéka nás všechny rozhýbala. Když se večer počasí umoudřilo, vyrazili jsme na zříceninu hradu Tolštejn, odkud byl nádherný výhled.

Třetí den jsme po dobré snídani strávili venku, užili si spoustu her a soutěží, a po vydatném obědě jsme se vydali na cestu domů.

Školu v přírodě jsme si skvěle užili a odnesli si spoustu krásných vzpomínek. Už se těšíme na další společné dobrodružství!

Vaše 5.B a učitelský tým.