Základní škola a Mateřská škola Děčín III, Březová 369/25, příspěvková organizace +420 412 513 297 skola@zsamsbrezova.cz

NEPŘEHLÉDNĚTE

NAŠE ŠKOLA

  • VYBAVENÍ TŘÍDY

KAM PO ŠKOLE?

KAM PO ŠKOLE?
pondělí, 03 červen 2024 13:45

DC Open 2024

Ve dnech 27. - 28. 5. 2024 proběhly na hokejbalovém hřišti za Zimním stadionem v Děčíně dva florbalové turnaje DC Open, kterých se naše škola už několik let pravidelně účastní.

První do hry vstoupili kluci 3. - 5. ročníku a vedli si naprosto fantasticky. I bez zraněného Domči Luky nenechali borci nikoho na pochybách a ze soupeřů si mírně řečeno udělali trhací kalendáře. Po čtyřech drtivých výhrách v základní skupině (kluci vždy nastříleli 10 a více gólů) postoupili rovnou do semifinále, kde na ně čekal tým ze ZŠ Kamenická. Jasné vítězství 6:2 slibovalo předpokládané velké drama proti druhému finalistovi ze ZŠ Dr. Mir. Tyrše. To se ovšem nekonalo, neboť chlapci svého soupeře rozdrtili v poměru 7:1 🥇.

Skvělá morálka, absolutní touha po vítězství a dokonalá týmovost. To byly hlavní plusové body tohoto výběru, který nastoupil ve složení: Kuba Tomášek – Jára Koval, Lukáš Polák, Štěpán Čtvrtník, Ondra Růžička, Jára Hejna a Péťa Zíka. Mimochodem – tímto se završil zlatý hattrick v této kategorii.

O den později nastoupili do boje i starší kluci (6. - 9. třída) . V konkurenci 10 týmů obsadili konečné 5. místo, kdy si rozhodující zápas proti České Kamenici tak trochu prohráli ve svých hlavách.

Starší kluci hráli v tomto složení: Honza Dittrich – Dominik Sedláček, Štěpán Polak, Roman Hynčica, Honza Doležal, Ondra Koloušek, Roman Kvasnička a Kuba Šejc, kterému patří velký respekt, neboť nastupoval mnohdy proti klukům o 3 roky starším.

Doufejme, že na podobné úspěchy navážeme i příští rok.

Mgr. Michal Pazderka

Přečteno: 36 x

Galerie Obrázků