• POČÍTAČOVÁ UČEBNA

čtvrtek, 11 duben 2024 09:27

Včely – komentovaná prohlídka

V pondělí 8. dubna se žáci naší školy měli možnost seznámit s prací včelaře a chovem včel.

Žáci se na prohlídku vydali do areálu děčínské Libverdy, kde si nás vyzvedl pan Miloslav Škoda, který nás zavedl ke včelím úlům. Žáci se seznámili s technikou a pomůckami, potřebnými k péči o včelstva a k výrobě medu, po převléknutí do ochranných obleků se vypravili na prohlídku včelího úlu, kde mohli pozorovat včely při své práci.

Děti se dozvěděly spoustu zajímavostí a akci si velice užily, a to bez jediného žihadla. Panu Škodovi ještě jednou velice děkuji za jeho skvělý výklad a čas, který nám věnoval.

Galerie Obrázků