• TŘÍDA

pátek, 19 duben 2024 09:55

McDonald´s Cup 2024

Na krásném hřišti Junior FK Děčín se 11. dubna 2024 konal celorepublikový turnaj žáků a žákyň v kopané. ⚽

V turnaji hrálo celkem 12 týmů a hlavním cílem bylo skvěle si zasportovovat, zažít sportovní atmosféru a postoupit do velkého finále.

Náš tým se skvěle doplňoval, dal maximum do každého zápasu a svou kamarádskou atmosférou si kluci a děvčata z 5. ročníku vybojovali postup do velkého finále z celkového druhého místa. 🥈 Velké finále se koná opět v Děčíně ve čtvrtek 24. dubna 2024.

Velkou pochvalu zaslouží Jaroslav Hejna, Petr Zíka, Míra Helcl, Dominik Luka, Luáš Polák, Ondřej Růžička, Helenka Haladová, Adélka Bořková, František Dvořáček, Milan Pavlíček, Miroslav Kylíšek, Jaroslav Koval a skvělí fotbaloví asistenti Honza Dittrich a Honza Wojnarowski.

Týmu držíme pěsti do finálových zápasů a gratulujeme.

Mgr. Pavlína Kopejsková

Galerie Obrázků