Základní škola a Mateřská škola Děčín III, Březová 369/25, příspěvková organizace +420 412 513 297 skola@zsamsbrezova.cz

úterý, 02 duben 2024 21:20

Sportovní gymnastika - okres 2024 AŠSK

Naše škola již tradičně pořádá sportovní akce pro celý okres. V tomto roce jsme pokračovali v krásné tradici a opět jsme uspořádali okresní přebor ve sportovní gymnastice.

Gymnasté a gymnastky se sešli v krásné gymnastické hale, aby předvedli výkony, na které se připravovali velmi aktivně. Mladí sportovci a sportovkyně vytvořili ve sportovní hale krásnou a přátelskou atmosféru a předvedli velmi kvalitní
výkony. Závodilo se celkem v pěti kategoriích od mladších chlapců a dívek až po kategorii střední školy.

Naše týmy opět předvedly krásné sportovní výkony a sportovci si během závodů zvýšili obtížnost. Děvčata předváděla ladnost a krásu spojenou i s obtížností a kluci sílu, vytrvalost a přesnost. Týmů bylo opravdu hodně,
ale vítězem je jen jeden.

3. místo obsadili naši mladší i starší chlapci

Za tým mladších chlapců závodili: Patrik Kukla, Matěj Kubíska a Vojtěch Miškovský a tým starších chlapců reprezentovali: Jan Dittrich, Jan Wojnarowski, Jan Doležal, David Tesař, Daniel Šimák a Lukáš Hercík.

Naše děvčata předvedla krásu a ladnost a obsadila krásné 5. místo v mladší kategorii a v kategorii starších dívek, děvčata vybojovala 3. místo.

Velké medailové úspěchy zaznamenali naši jednotlivci. Dívky Adriana Hendrichová a Laura Mikelová vyhrály své kategorie v obrovské konkurenci a krásné třetí místo získala Vanessa Kunertová. Matěj Kubíska obsadil celkové 2. místo a Patrik Kukla krásné 3. místo.

Své dívčí týmy reprezentovala tato děvčata: Laura Mikelová, Adéla Pirunčíková, Nicol Čtvrtníková, Tereza Hejnová, Alexandra Vollínová a Natálie Keclíková.

Mladší dívky závodily v tomto složení: Adriana Hendrichová, Stela Tomečková, Lída Blehová, Nikola Kumstátová, Veronika Novotná a Vanessa Kunertová.

Všem sportovcům gratulujeme a velké poděkování zaslouží i pan rozhodčí Michal Pazderka a profesionální rozhodčí O. Klaudyová, K. Kopecká, Pavla Cardová a tým asistentek - z 9. B a IT technik Tobiáš Faltus, bez kterých by závod
neproběhl v pohodové a sportovní atmosféře.

Všem gratulujeme a držíme pěsti do dalších ročníků.