pátek, 08 prosinec 2023 08:39

Přehazovaná 2023 - okresní turnaj v rámci soutěží AŠSK ČR

Naše škola se opět stala pořadatelem velkých sportovních akcí. Ve čtvrtek 30. 11. 2023 se konal na naší škole okresní přebor dívek 6. a 7. tříd v přehazované.

Účast škol z děčínského okresu byla opět velká, celkově se sešlo 10 týmů.

V tomto ročníku byla sportovní úroveň velmi vysoká a vyrovnaná. Hrálo se velmi kvalitně a s plným nasazením. Děvčata sehrála své zápasy ve dvou skupinách a postoupily pouze první dva týmy, které se poté utkaly o medailové pozice.

Naše děvčata vstoupila do turnaje s malou trémou, ale v dalších zápasech předvedly co umí a svá utkání vyhrála. Patří jim velká pochvala a budeme rádi za další skvělé akce, kde děvčata předvedou sportovní dovednosti, týmovou spolupráci a radost ze sportu.

Náš tým reprezentovaly tyto dívky: Linda Do, Martina Ortová, Adéla Riňáková, Vanessa Kunertová, Natálie Miková, Eliška Perská a Eliška Kramerová, Veronika Novotná a Lenka Szabó.

Velké poděkování patří i organizačnímu týmu Kateřině Hypšové, Lauře Mikelové, Michaele Plánková a Nicol Čtvrtníkové a panu rozhodčímu Michalu Pazderkovi, bez kterých by turnaj neproběhl v krásné a profesionální atmosféře.

Mgr. Pavlína Kopejsková