• VESELÉ PROSTŘEDÍ

pátek, 06 říjen 2023 14:26

Výlet 5. B

Levá! Pozor! Pohov! Tato slova zazněla na výletě 5. B ve středu 27. září. celkem často, nebyl to totiž obyčejný výlet.

Seznámení se svojí novou třídou pojala paní učitelka celkem netradičně a třída 5.B se tento den proměnila ve vojenskou jednotku a žáci si zkusili bojový přesun na nedalekou rozhlednu Chlum.

A co by to bylo za vojenskou jednotku, která by se o sebe neuměla postarat? Během cesty si žáci připomněli základy první pomoci, vyzkoušeli zatloukání hřebíků a na vrcholu se každý musel postarat o vlastní obživu, takže nechybělo opékání buřtů.

Po zvládnutí tohoto výletu bude pro žáky zvládnout celý školní rok naprostá hračka, teď už jsou totiž připraveni úplně na všechno.

třídní učitelka Jana Netrvalová, DiS.