Základní škola a Mateřská škola Děčín III, Březová 369/25, příspěvková organizace +420 412 513 297 skola@zsamsbrezova.cz

NEPŘEHLÉDNĚTE

NAŠE ŠKOLA

  • TŘÍDA

KAM PO ŠKOLE?

KAM PO ŠKOLE?
středa, 27 září 2023 07:23

Historický úspěch - 3. místo v královském běhu na 3 km

V tomto roce se opět pořádají sportovní soutěže v rámci sportů AŠSK a naše škola je velmi aktivní. Více v článku.

Zájem  o účast v soutěžích je velká a školy se tradičně schází z celého okresu, včetně Varnsdorfu i Rumburka.

V tomto ročníku se této běžecké soutěže zúčastnilo 13 škol a konkurence byla obrovská. Naši chlapci zaznamenali v královském běhu na 3 km historický úspěch a získali bronzové medaile. Z našeho týmu si nejlépe vedl Jan Dittrich, dále ho v cílové rovince ihned následovali Jan Doležal a Bruno Jednorowicz. Všichni běžci vydali maximum ze své formy a i na trati nechali velmi pozitivní stopu. Tým svým během doplnil Radim Pavlíček, Ondra Koloušek a David Tesař.

I naši mladší chlapci a to především David Hašek, který doběhl v první pětce a Matěj Kubíska, který ho následoval, zanechali příjemný dojem z velmi kvalitních výkonů a naděje na medailové pozice v příštích ročnících.Tým výborně doplnil i Nikolas Nygrýn.

Děvčata také závodila a plnila myšlenky fair play a těší se na další ročníky soutěží a běhů.

Všem sportovcům gratulujeme a těšíme se na další akce.

Mgr. Pavlína Kopejsková

Přečteno: 73 x Naposledy změněno středa, 27 září 2023 07:38