Základní škola a Mateřská škola Děčín III, Březová 369/25, příspěvková organizace +420 412 513 297 skola@zsamsbrezova.cz

NEPŘEHLÉDNĚTE

NAŠE ŠKOLA

  • POČÍTAČOVÁ UČEBNA

KAM PO ŠKOLE?

KAM PO ŠKOLE?
pátek, 22 září 2023 08:41

Muzeum Teplice – výstava hmyz

Žáci, kteří v loňském roce representovali školu v okresním kole Biologické olympiády, se v pondělí 18.09.2023 účastnili exkurze do muzea v Teplicích, kde se koná výstava zaměřená na hmyz Českého středohoří.

Průvodcem nám byl Miroslav Žemlička, kurátor zoologických sbírek a správce depozitáře muzea. Seznámil nás s diverzitou druhů, které obývají CHKO České středohoří, poukázal na druhy, které jsou obzvlášť vzácné a které by mnozí snadno přehlédli už jenom díky jejich drobným rozměrům.

Celkově byla expozice velice vydařená, dětem se líbila a kdyby nás netlačil čas, tak bychom na místě strávili o dost více času.

Mgr. Lukáš Bartoň

Přečteno: 50 x

Galerie Obrázků