• MODERNÍ POMŮCKY

čtvrtek, 14 září 2023 14:21

Výlet 3. ročníků na Kvádrberk

V pátek 8. září vyrazili žáci 3. ročníků s třídními učitelkami a paní asistentkou paní učitelkou Zahálkovou a Jahodovou na pěší výlet do lesoparku pod  Kvádrberkem.

V parku se děti rozdělily do skupin a vyzkoušely si svou samostatnost při procházení určené trasy. Při této cestě měly za úkol seznámit se s informacemi o stromech uvedenými na informačních tabulkách, prohlédnout si, jak skutečně vypadají a zaznamenat si jejich názvy. Zajímavým zpestřením  procházky byly také veverky a žáby, které děti viděly.

Všechny děti splnily úkol na jedničku, dostaly sladkou odměnu a pohrály si na přilehlém hřišti s houpačkami a prolézačkami. A i když se děti zpátky do školy vrátily unavené, pěkné slunečné počasí si ony i paní učitelky hezky užily.

třídní učitelky  Mgr. Pavlína Zahálková a Mgr. Petra Jahodová
asistentka Jana Slavíková