• POČÍTAČOVÁ UČEBNA

pondělí, 12 červen 2023 12:02

Výlet do TEPfactoru se vyvedl

Dne 2. června jsme se rozhodli vyjet objednaným autobusem do obce Chotilsko, vzdálené cca 50 km jižně od Prahy. Abychom zaplnili autobus, jeli s námi kluci i holky ze dvou tříd, tj. ze 6.B a z 8.B.

Důvodem výběru tohoto místa byl TEPfactor - hra inspirovaná světoznámou soutěží „Pevnost Boyard“. Díky tomu, že jsem již v minulosti tuto soutěž absolvoval se dvěma mými předchozími třídami, moc dobře jsme věděli, do čeho jdeme.

Děti musely po dobu více jak tří hodin vzájemně spolupracovat ve vytvořených týmech s vlastními názvy a zdolávat spoustu překážek vyžadujících šikovnost, fyzičku, logické myšlení a trpělivost. Týmová souhra zde byla nejdůležitější.

Všichni zúčastnění to brali opravdu vážně a snažili se o co nejlepší výsledek. O celkové pořadí nakonec ale vůbec nešlo. Důležité bylo, že se hra všem moc líbila, všichni si to užili na maximum a mohli odjíždět spokojení, leč velmi unavení, zpět do Děčína.

Výlet se zkrátka vydařil.

Mgr. Michal Pazderka

Přečteno: 126 x Naposledy změněno čtvrtek, 15 červen 2023 12:10