• POČÍTAČOVÁ UČEBNA

pondělí, 05 červen 2023 15:17

Botanika v sedmých třídách

Ve čtvrtek 01. června 2023 byl pro žáky sedmých ročníků zajištěn botanicky orientovaný program během kterého si vyzkoušeli své znalosti v určování různých druhů rostlin, které se vyskytují v okolí naší školy a při řekách Ploučnice a Labe.

Na vedení projektového dne se podílela Mgr. Kateřina Tremlová z CHKO České Středohoří, která program obohacovala o různá fakta o probíraných rostlinách a pomáhala žákům s determinací obzvlášť obtížných druhů rostlin.

Krom vlastních znalostí uplatňovali žáci při určování i moderní technologie a k určení neznámých druhů používali aplikaci v mobilním telefonu.

Akce proběhla na výbornou, žáci se aktivně zapojovali do zadaných úkolů a vzorně pracovali, za což jim patří pochvala.