• TŘÍDA

středa, 30 leden 2019 22:54

Přehazovaná 2019

Naše škola již tradičně pořádala okresní turnaj chlapců a dívek v přehazované v rámci soutěží Asociace školních sportovních klubů. Turnaj probíhal ve skvělé sportovní náladě a opět s velmi kvalitními týmy. Pro týmy, které si měřily své síly a dovednosti bylo cílem co nejlepší umístění, ale i bojovnost, dobrá nálada a sportovní fair play.

Naší školu reprezentovaly dva týmy ve složení chlapci a dívky z 5.A a 5.B.

Žáci Bára Martin, Baumová Adéla, Šafková Barča, Zedník Jan, Moučka Jára, Baum Oliver, Kumstát Roman, Holec Marek, Pham Dominik - vybojovali 1. místo a postup do krajského finále.

Druhý tým reprezentovali: Krajdl Dominik, Krátký Petr, Hošková Veronika, Menclová Veronika, Bulyová Markéta, Vo Than Jan, Postl Šimon, Rangl Matěj, Svoboda Michal, Šenk Martin a Šotka Tomáš.

Oba dva týmy zaslouží velkou pochvalu za sportovní um, ale i maximum výkonu, který předváděly.

Poděkování patří také asistentkám, bez kterých by tento turnaj neměl správnou sportovní, ale i pořadatelskou atmosféru.

Gratulujeme a držíme pěsti do dalších sportovních soutěží a her.