• TĚLOCVIČNA ŠKOLY

úterý, 09 květen 2023 13:18

Fotball Cup 2023

V úterý 2. května 2023 se v naší tělocvičně uskutečnil každoroční Football Cup.

Zápasy 4 mančaftů (3 týmy žáků + 1 tým učitelů) opět nabídly spoustu bojovnosti i krásných fotbalových momentů. Tým "The Kantors", který reprezentovali jak páni učitelé, tak paní učitelky, bojoval ze všech sil, ale na vítězství tentokrát nedosáhl a skončil třetí. Z vítězství se nakonec radovali "Paštičkáři" ve složení Péťa Krátký, Mára Holec, David Bozseník, Roman Hynčica, Radim Pavlíček, Kuba Krátký a Amálka Baumová, kteří vyhráli všechny 3 zápasy. Na hřišti se dále proháněly týmy "Brazilců" a "Blue Lock".

Za veliké podpory fanoušků z řad žáků i učitelů proběhl celý turnaj na prestižní úrovni a příští rok se můžeme opět těšit na jeho pokračování.

Mgr. Michal Pazderka

Přečteno: 112 x Naposledy změněno úterý, 09 květen 2023 13:30