• NOVÉ ŠATNY

pátek, 28 duben 2023 10:38

McDonald´s cup kat. II. - 5. tř. – Markvartice 26. 4. 2023

Ve středu 26. dubna 2023 se družstvo mladých sportovců z naší školy zúčastnilo velkého celorepublikového turnaje v kopané.

Počasí  bylo mrazivé a sněhové, ale mladé sportovce to neodradilo. Atmosféra jak na hřišti tak i mimo  sportovní plochu byla emotivní a hráči dali do svých zápasů vše co měli natrénováno.

Celkem se hrálo na dvě hřiště v počtu 10 týmů, systém každý s každým a bylo se na co dívat. Do dalších kol postupují 4 týmy a náš tým bohužel na skóre skončil na krásném 7. místě. V roli kapitána patří velká pochvala Pavlu Hypšovi, který celý tým vedl. Výborně chytali Filip Veselý a Matěj Kubíska. Tým dále reprezentovali: Jakub Šejc, Vojta Bajan, Karel Capoušek, Šimon Rubeš, Mattias Trlica, Patrik Kukla, Vojtěch Macho a Matěj Caha.

Chlapcům gratulujeme a těšíme se na další sportovní akce.

Mgr. Pavlína Kopejsková

Přečteno: 152 x Naposledy změněno pátek, 28 duben 2023 10:56