čtvrtek, 20 duben 2023 12:02

Volejbal - okresní turnaj 2023

Velká gratulace děvčatům, která vybojovala nádherné 5. - 6. místo ve velkém volejbalovém turnaji v rámci soutěží AŠSK za rok 2022.

Velký úspěch zaznamenali týmy chlapců, které vybojovaly velké vítězství. 1. místo tým A ve složení Jenda Miškovský, Martin Bára, Honza Vo, Dominik Pham, Oliver Baum a Jan Dittrich. Tento turnaj krásně doplnil i tým B, který získal 2. místo a to ve složení Tomáš Šotka, Tomáš Novotný, Marek Holec, Jára Moučka, Milan Jaroš, Matěj Rangl a Honza Doležal.

Na turnaji se sešlo celkem 13 týmů a to 9 dívčích a 4 chlapecké.

Dívky hrály ve dvou skupinách a s naše děvčata zvládla svůj první zápas pod vedením Barči Šafkové na výbornou a zápas vyhrála. Další zápasy dívky zvládly, ale ze skupiny postoupily pouze dva týmy. Přesto děvčata sehrála své zápasy velmi kvalitně a zaslouží velkou pochvalu. Tým reprezentovaly tyto dívky: kapitánka Barča Šafková, Adéla Baumová, Maria Yanul, Laura Mikelová, Kačka Hypšová, Nicol Čtvrtníková, Míša Plánková, Anička Doová a Natálie Keclíková.

Před finálovými boji sehráli své zápasy chlapci i devčata, kteří pravidelně trénovali volejbal již několik měsíců. Bylo vidět velké zlepšení a posun ve sportovních dovednostech.

Pochvalu zaslouží i asistentky Kačka Macíková a Nela Ještová a i pan učitel Pazderka.

Mgr. Pavlína Kopejsková

Přečteno: 194 x Naposledy změněno pátek, 28 duben 2023 10:50