• POČÍTAČOVÁ UČEBNA

středa, 12 duben 2023 12:33

4. B - bruslení

V měsících únoru a březnu jsme využili možnosti chodit se čtvrťáky pravidelně každý pátek bruslit na děčínský zimní stadion. I přesto, že je ve třídě plno hokejistů a naopak několik dětiček, které do té doby ještě nestály na bruslích, dokázali jsme si všichni maximálně vyhovět. Hokejisti si v jedné třetině hráli hokej, posouvanou či soutěžili ve střelbě na branku. My ostatní jsme na druhé polovině hřiště dělali vše možné i nemožné, abychom se toho naučili co nejvíce. Od výuky klasické bruslařské abecedy, přes velké množství různých her na ledě (obratnostních, míčových) až po bruslařské závody.

Všechny děti udělaly za několik týdnů obrovský pokrok a především je to hrozně bavilo. Pokud bude možnost chodit bruslit i v příštím školním roce určitě toho využijeme.

Mgr. Michal Pazderka
učitel tělocviku