• TŘÍDA

pondělí, 03 duben 2023 11:09

Školní pěvecký sbor Březinky v Jílovém

V sobotu 1. dubna 2023 se školní pěvecký sbor Březinky zúčastnil jako host Jarního koncertu Jílovského pěveckého sboru.

Na Zámku v Jílovém děti zazpívaly celkem 6 písniček. Nutno podotknout, že to bylo jejich první velké veřejné vystoupení mimo budovu naší školy. I přes nemalé oslabení (zpěvaček a zpěváků bylo nakonec z důvodu vysoké
nemocnosti jen 9) sklidilo jejich vystoupení od diváků velký potlesk a na jeho konci děti obdržely sladkou odměnu.

Poděkování patří paní učitelkám Marcele Bárové a Martině Landovské za pomoc při běžných hodinách školního pěveckého sboru a při přípravě na výše zmíněné vystoupení.

Marcela Ledvinková, vedoucí školního pěveckého sboru Březinky