čtvrtek, 30 březen 2023 13:28

3.A na děčínském zámku - Mozkohrátky

Ve úterý 28. března 2023 se třída 3.A vydala „potrápit“ své mozečky přímo do prostor děčínského zámku v rámci akce MOZKOHRÁTKY. Děti si během 60 minut mohly vyzkoušet vědomostní a logické úlohy z různých oblastí a v různých úrovních obtížnosti. Od zapeklitých logických matematických úloh přes český jazyk až po praktické – např. skládání puzzle. Jako bonus si děti mohly vyzkoušet např. zahrát si „Člověče, nezlob se!“ pro nevidomé. Dokonce nezahálely ani paní učitelky, které v rámci „Dne učitelů“ také zapojily své mozkové závity v logických doplňovačkách.

V průběhu celého našeho „mozkohraní“ nám byla k dispozici Mgr. Klára Kozlíková s kolegou, kteří nás lehce navedli, když jsme si s nějakou úlohou nevěděli rady a v závěru nám ukázali několik cvičení, která využijeme k uvolnění mozkových závitů a k soustředění např. před písemnou prací.

Všechny nás to moc bavilo a hodina na Zámku nám přišla příliš krátká. Rozhodně jsme zde na takové akci nebyli naposledy.

Mgr. Martina Landovská, třídní učitelka 3.A

Přečteno: 126 x Naposledy změněno pondělí, 03 duben 2023 11:09