• VYBAVENÍ TŘÍDY

pondělí, 20 únor 2023 15:12

Výchovný klavírní koncert

Ve dnech 15. -17. února 2023 proběhl na naší škole výchovný klavírní koncert pro všechny ročníky.

Pořadem provázel zkušený pedagog a aktivní klavírista Mgr. et Mgr. Vladimír Heuler. Pod jeho vedením se postupně žáci všech ročníků dozvěděli zajímavosti o hudbě, poslechli si různé klavírní skladby, aktivně se zapojili do práce s rytmem a poznávali různé filmové melodie či hudbu z večerníčků. Pan učitel měl pro každý ročník připravený malinko jiný program a vždy přizpůsobený věku dítěte.

Věřím, že se všem, nejen dětem, ale i pedagogům, tento hudební pořad líbil a že se i něco nového a zajímavého dozvěděli, nebo dokonce aktivně sami vyzkoušeli. Za sebe mohu už jen dodat, že budu moc ráda, pokud
spolupráce s panem učitelem bude pokračovat i nadále, např. formou tandemové výuky. Jeho nápady jsou i pro mne jako pedagoga hudební výchovy velikou inspirací.

Za hudební obor ZŠ Mgr. Martina Landovská