• MODERNÍ POMŮCKY

pondělí, 13 únor 2023 14:57

Projekt „Řecká mytologie“

Už v předvánočním období začali žáci 6. A zpracovávat projekt zaměřený na antickou mytologii. Vytvořili portréty některých olympských bohů, ale i polobohů, ke kterým připojili stručné medailonky. Během ledna se jim podařilo celou práci dokončit v hodinách pracovní výchovy.

Projekty jsme vystavili ve vestibulu školy, kam jsme si je dnes došli také odprezentovat, abychom tak naše téměř dvouměsíční úsilí mohli uzavřít.

Velké poděkování patří Lee Hynkové za grafické návrhy podoby bohů, i třídní učitelce Daniele Lipenské a paní asistentce Jitce Benešové za pomoc s realizací celého projektu.

Mgr. Jana Adéeová