pátek, 16 prosinec 2022 12:02

Vánoční turnaj

Ve čtvrtek 15. prosince 2022 probíhal na naší škole velký školní turnaj v přehazované smíšených týmů. Týmy tvoříli 3 chlapci a 3 dívky z každé třídy popř. ročníku.

Turnaj byl pořádán pro dvě kategorie: 5., 6. a 7. ročník a od 7. vyučovací hodiny pro 8. a 9. ročník. Po skončení každé kategorie proběhlo vyhlášení všech týmů.

Celý turnaj probíhal v krásně nabité sportovní atmosféře. Sportovci ze všech tříd vydali maximum sportovního umu, ale i dodali turnaji krásnou pozitivní atmosféru. Každá třída spolupracovala a snažila se v každém zápasu o každý bod.

Velká pochvala patří i divákům, kteří fandili svému týmu s obrovským nasazením a i asistentkám, které  pomáhaly s organizací.

V mladší kategorii vyhrála třída 7. A a v kategorii 8. a 9. tříd zvítězily 9. A a 8.A. Všem gratulujeme a těšíme se na další ročník.

Mgr. Pavlína Kopejsková

Galerie Obrázků