• VYBAVENÍ TŘÍDY

pátek, 16 prosinec 2022 10:44

Děvčata z celého Děčína zaplnila sportovní halu v Děčíně 1

V krásném profesionálním sportovním prostředí Maroldovy haly se konala pohybová soutěž pro nadšené dívky, které rády sportují a tančí. Celé dopoledne dívky cvičily pod vedením zkušených lektorek ze sportovního klubu Fajjn Aerobik Děčín.

Kategorii mladších dívek lektorovala Markéta Záhorková a po celé dopoledne byla děvčata plná úsměvů. Akce nebyla pouze soutěžní, ale hlavně pro radost z pohybu za zvuků krásných a velmi chytlavých písní. Děvčata na cenné medailové pozice nedosáhla, ale v každé kategorii měla postup do finálové části. Všem děvčatům gratulujeme a přejeme stále radost z pohybu.

Sportovní halu roztančila tato děvčata:

Blehová Ludmila, Rybářová Natálie, Conlon Elizabeth, Hendrichová Adriana, Kumstátová Nikola, Kramerová Eliška, Novotná Veronika, Ortová Martina, Miková Natálie, Průšová Rozálie, Sakajtová Simona, Brychová Valérie, Camargo Marie, Vollínová Alexandra, Mikelová Laura, Pirunčíková Adéla, Lankevych Diana, Ješetová Nela, Macíková Kateřina, Veselá Bára, Kotlar Ksenia, Herasymiuk Oleksandra, Kobyzscha Alisa, Vojtěchovská Eliška a Streitová Eliška.

Mgr. Pavlína Kopejsková

Přečteno: 231 x Naposledy změněno pátek, 16 prosinec 2022 12:02