• POČÍTAČOVÁ UČEBNA

pátek, 02 prosinec 2022 08:53

Okresní turnaj v přehazované 2022

Naše škola pořádala okresní turnaj v přehazované dívek pro celý okres Děčín v rámci sportů AŠSK ČR.

Do naší krásné tělocvičny se sjely týmy z celého okresu a dívky předváděly velmi kvalitní sportovní výkony. V turnaji bojovalo celkem 13 týmů. Naše škola měla dvě želízka v turnaji. Dívky celý průběh zvládly na výbornou a získaly cenné zkušenosti a mnoho zážitků.

Celkově vyhrál tým ze ZŠ Kamenická a naše dívky z 6. ročníku obsadily velmi krásné 9. - 13. místo a dívky ze 7. ročníku po velmi kvalitních zápasech a jedné výhře taktéž 9. - 13 místo. Velké poděkování patří týmu asistentů (Jendovi Miškovskému, Dominikovi Pham a Honzovi Vo), bez kterých by turnaj neprobíhal na tak kvalitní úrovni. Těšíme se na další sportovní zážitky a turnaje.

Naší školu reprezentovala tato děvčata, která si zaslouží velkou pochvalu: dívky ze 7. ročníku Šenková, Fenclová, Tejmerová, Capoušková, Hejnová, Nováková, Camargo a Volínová a dívky z 6. ročníku: Vinčálková, Ortová, Perská, Miková, Riňáková, Linda Do Than Truc, Kunertová.

Organizátor celé akce Mgr. Pavlína Kopejsková