Základní škola a Mateřská škola Děčín III, Březová 369/25, příspěvková organizace +420 412 513 297 skola@zsamsbrezova.cz

NEPŘEHLÉDNĚTE

NAŠE ŠKOLA

  • REKONSTRUOVANÁ ŠKOLA

KAM PO ŠKOLE?

KAM PO ŠKOLE?
úterý, 22 listopad 2022 15:15

8. A - Dinopark Liberec

V pátek 18. listopadu 2022 se žáci 8.A zúčastnili výletu do libereckého Dinoparku. Výlet se celkově vydařil, žáci si užili samotný park i atrakce v něm. Celý den utekl jak voda, vše šlo dle plánu a ani chladné počasí nás zvlášť netrápilo. Po Liberci jsme se pohybovali tramvají, která nás zavezla až před dveře do obchodního centra Plaza, kde je park situován. Žákům se výlet líbil, mnozí si odvezli i nějaké ty dinosauří suvenýry.

Svým žákům děkuji za příjemně strávený den a budu se těšit zase někdy příště.

Mgr. Lukáš Bartoň, třídní učitel 8.A

Přečteno: 44 x