• VYBAVENÍ TŘÍDY

úterý, 27 září 2022 13:16

Soutěž o nejstrašidelnější halloweenskou výzdobu

Školní parlament vyhlašuje soutěž o nejstrašidelnější halloweenskou výzdobu

V rámci seznamovacího výletu se parlament zamýšlel nad tím, jaké akce a soutěže bychom mohli v letošním roce vyhlásit. Přinášíme vám první z nich – soutěž o nejstrašidelnější halloweenskou výzdobu. Zúčastnit se může jak první, tak druhý stupeň. Byli bychom rádi, kdyby součástí výzdoby byl také halloweenský maskot – kostra, mumie, zombie, čarodějnice či jiné strašidlo.

Na zdobení tříd máte celý říjen, na začátku listopadu školní parlament vaše snažení vyhodnotí. O přesném termínu vás budeme včas informovat. A nezapomeňte, že vás čeká sladká odměna jako vždy. Nebo bude tentokrát také strašidelná?

Školní parlament a Mgr. Jana Adéeová s Mgr. Nikolou Laporčákovou