Základní škola a Mateřská škola Děčín III, Březová 369/25, příspěvková organizace +420 412 513 297 skola@zsamsbrezova.cz

NEPŘEHLÉDNĚTE

  • Zápis pro žáky / děti z území Ukrajiny

    Zápis k povinné školní docházce a předškolnímu vzdělávání určený pro přijímání cizinců, kterým byla v ČR poskytnuta dočasná ochrana v…

    čtvrtek | 26.květen 2022 | 11:58

NAŠE ŠKOLA

  • UDRŽOVANÉ OKOLÍ

KAM PO ŠKOLE?

KAM PO ŠKOLE?
středa, 22 červen 2022 10:50

8.A - výlet Jetřichovice 21. 6. 2022

8.A poznávala krásny NP České Švýcarsko v krásné a zajímavé krajinné oblasti Jetřichovice. Kluci a děvčata strávili den v poznávání přírodních památek, vyhlídek a zvládli náročné výzvy a výšlapy za krásného slunného dne.

Po klikaté cestě autobusem jsme vystoupili v Jetřichovicích a upoutala nás Mariina vyhlídka. Celá skupina se rozhodla, že cestu dokáže zvládnout a výšlap byl zdolán. Výhled byl nádherný a počasí nám celý den přálo. Další krásná výzva nás čekala po příjemném občerstvení v Pavlínině údolí a vše bylo naprosto úchvatné.

8.A byla prima parta a těšíme se na další společné akce.

Tř. uč. Mgr. Pavlína Kopejsková

Přečteno: 38 x