• Zápis pro žáky / děti z území Ukrajiny

Zápis k povinné školní docházce a předškolnímu vzdělávání určený pro přijímání cizinců, kterým byla v ČR poskytnuta dočasná ochrana v…

čtvrtek | 26.květen 2022 | 11:58

• UDRŽOVANÉ OKOLÍ

středa, 22 červen 2022 10:50

8.A - výlet Jetřichovice 21. 6. 2022

8.A poznávala krásny NP České Švýcarsko v krásné a zajímavé krajinné oblasti Jetřichovice. Kluci a děvčata strávili den v poznávání přírodních památek, vyhlídek a zvládli náročné výzvy a výšlapy za krásného slunného dne.

Po klikaté cestě autobusem jsme vystoupili v Jetřichovicích a upoutala nás Mariina vyhlídka. Celá skupina se rozhodla, že cestu dokáže zvládnout a výšlap byl zdolán. Výhled byl nádherný a počasí nám celý den přálo. Další krásná výzva nás čekala po příjemném občerstvení v Pavlínině údolí a vše bylo naprosto úchvatné.

8.A byla prima parta a těšíme se na další společné akce.

Tř. uč. Mgr. Pavlína Kopejsková