Základní škola a Mateřská škola Děčín III, Březová 369/25, příspěvková organizace +420 412 513 297 skola@zsamsbrezova.cz

NEPŘEHLÉDNĚTE

  • Zápis pro žáky / děti z území Ukrajiny

    Zápis k povinné školní docházce a předškolnímu vzdělávání určený pro přijímání cizinců, kterým byla v ČR poskytnuta dočasná ochrana v…

    čtvrtek | 26.květen 2022 | 11:58

NAŠE ŠKOLA

  • POČÍTAČOVÁ UČEBNA

KAM PO ŠKOLE?

KAM PO ŠKOLE?
středa, 22 červen 2022 09:17

3.A a 3.B na školním výletě v ZOO Praha

V pondělí 20. června se třídy 3.A a 3.B vypravily na školní výlet do ZOO Praha.
Po počáteční deštivé sprše a opravdu černé obloze se nakonec počasí umoudřilo, vysvitlo sluníčko a my si mohli výlet pořádně užít. Společně jsme navštívili indonéskou džungli, viděli lední medvědy, slony, žirafy, prošli papouščí stezkou až k lachtanům. Po svačině a nákupním maratonu v suvenýrech naše kroky směřovaly do pavilonu obřích želv, dále pak do pavilonu šelem a goril. Cestou zpět nám dělaly společnost plameňáci a opičáci. Naše poslední kroky vedly k tučňákům. Pak už naše cesta vedla k autobusu a unavení po náročném dni jsme spokojení odjeli zpátky do Děčína. 

Mgr. Pavla Dernerová
Přečteno: 62 x Naposledy změněno středa, 22 červen 2022 09:28