Základní škola a Mateřská škola Děčín III, Březová 369/25, příspěvková organizace +420 412 513 297 skola@zsamsbrezova.cz

NEPŘEHLÉDNĚTE

  • Zápis pro žáky / děti z území Ukrajiny

    Zápis k povinné školní docházce a předškolnímu vzdělávání určený pro přijímání cizinců, kterým byla v ČR poskytnuta dočasná ochrana v…

    čtvrtek | 26.květen 2022 | 11:58

NAŠE ŠKOLA

  • VYBAVENÍ TŘÍDY

KAM PO ŠKOLE?

KAM PO ŠKOLE?
středa, 22 červen 2022 09:08

3. A v knihovně

Ve středu 8. června 2022 navštívila 3.A Městskou knihovnu v Děčíně. Paní knihovnice dětem představila celou knihovnu - od přízemí až po nejvyšší patro Dokonce mohli nahlédnout i do archívu knih! S paní knihovnicí si děti povídaly o pohádkových knížkách, jmenovaly i autory pohádek, o kterých jsme se učili ve škole. Děti měly připravené čtenářské listy o knize, kterou přečetly. Své zápisy o knížkách s obrázky nakonec děti vystavily v knihovně. 

Mgr. Pavla Dernerová
Přečteno: 27 x

Galerie Obrázků