Základní škola a Mateřská škola Děčín III, Březová 369/25, příspěvková organizace +420 412 513 297 skola@zsamsbrezova.cz

• VARIABILNÍ PROSTŘEDÍ

KAM PO ŠKOLE?

pátek, 20 květen 2022 07:27

Volejbal - okresní turnaj 2022

Velká gratulace děvčatům, která vybojovala nádherné 3. místo ve velkém volejbalovém turnaji v rámci soutěží AŠSK za rok 2022.

Na turnaji se sešlo celkem 10 týmů a to 8 dívčích a 2 chlapecké. Dívky hrály ve dvou skupinách a s přehledem svou skupinu vyhrály. Před finálovými boji sehráli své zápasy chlapci, kteří pravidelně trénovali volejbal již několik měsíců. Bylo vidět velké zlepšení a posun ve sportovních dovednostech. Chlapecké utkání vyhráli kluci ve složení: Bára Martin, Vo Honza, Miškovský Jenda, Pham Dominik, Baum Oliver a Moučka Jára. Druhý tým velmi aktivně bojoval, ale vítěz je vždy jen jeden. Všichni kluci zaslouží pochvalu včetně asistentů.

Děvčata statečně bojovala o finále, přesto jim uniklo. Souboj o 3. pozici zvládly perfektně a poté získaly nejen sportovní trofej, ale po celý turnaj jsme pozorovali naprosto pohodové a přátelské družstvo. Celý tým ve složení: Grulichová Kája, Dolejšová Emča, Mihová Kačka, Šafková Barča, Baumová Adélka, Kubelková Natálka, Trojanová Kája a naši benjamínci Čtvrtníková Nikča a Baumová Amálka, zaslouží velkou pochvalu a gratulaci.

Poděkování patří i panu rozhodčímu Pazderkovi.