pátek, 22 duben 2022 16:19

Zlatý list 2022

V sobotu 9. dubna 2022 se v Ústí nad Labem konalo krajské kolo biologické soutěže Zlatý list. Naši školu reprezentovali žáci Nela Havránková, Jan Miškovský, Thanh Luan Vo, Michal Rubeš, Stanislav Vollín a Tereza Leginová, kteří tvořili soutěžní tým s názvem Březové větvičky. Soutěž probíhala v terénu, kde organizátoři připravili pro soutěžní týmy celkem dvanáct stanovišť, na kterých soutěžící plnili různé úkoly. Jednotlivá stanoviště byla tematicky zaměřena např. na geologii, hlasy zvířat, činnost dětí pro přírodu apod. Žáci mnohdy prokázali znalosti v oblastech biologie, se kterými se ve škole dosud ani nesetkali. V letošním ročníku soutěže soutěžilo celkem 20 týmů. Žáci naší školy obsadili krásné 9. místo. Výsledková listina je k nahlédnutí na webu DDM Ústí nad Labem: https://www.ddmul.cz/hlavni-udalosti/217-zlaty-list-krajske-kolo-vysledky. Všem soutěžícím tímto děkuji za účast v soutěži a budu se těšit příští rok.

Přečteno: 252 x Naposledy změněno pátek, 22 duben 2022 16:21

Galerie Obrázků