středa, 06 duben 2022 08:15

Football Cup 2022

Dne 5.4.2022 proběhl na naší škole tradiční fotbalový turnaj FOOTBALL CUP.

Turnaj, ve kterém soupeří vždy 4 týmy. Tři týmy jsou složeny výhradně z žáků naší školy, kdy si 3 kapitáni z 9.ročníků vybírají svůj tým, ve kterém musí být vždy žáci ze všech ročníků 2. stupně a minimálně 1 dívka. Čtvrtý tým tvoří učitelé, kteří jsou případně doplněni z řad současných i bývalých žáků.
Letos mezi sebou soupeřila družstva s názvy Siberia Black, Princezny, Starák United a The Kantors. A byly to boje převeliké. Obrovské nasazení, krásné akce a férovost zdobily všechny odehrané zápasy. Vítězem se nakonec po delší odmlce stali učitelé (The Kantors). O to tu ale ani tak moc nešlo. Důležitější byla skvělá nálada, ohleduplné prostředí a možnost si zase po delší době zahrát turnaj bez omezení.

Akce se vydařila a už teď se těšíme napříště na viděnou.

Mgr. M. Pazderka

Přečteno: 391 x Naposledy změněno středa, 06 duben 2022 08:50