Základní škola a Mateřská škola Děčín III, Březová 369/25, příspěvková organizace +420 412 513 297 skola@zsamsbrezova.cz

NEPŘEHLÉDNĚTE

NAŠE ŠKOLA

  • REKONSTRUOVANÁ ŠKOLA

KAM PO ŠKOLE?

KAM PO ŠKOLE?
pondělí, 20 prosinec 2021 10:21

Výborný výsledek našich žáků na hokejovém turnaji v Maďarsku

Celkem devět žáků naší školy tvořilo jádro týmu HC Děčín v kategorii 4. tříd, kterým se podařilo o víkendu z 11. 12. na 12. 12. zvítězit na prestižním turnaji v maďarském Dunaújvárosi ve výkonnostní skupině AAA (nejvyšší level), který je považován za jeden z největších a nejkvalitnějších v dané věkové kategorii.

Letošního roku se účastnilo celkem 14 družstev a naši chlapci pozvedli spolu s dalšími spoluhráči putovní pohár nad hlavu. Všichni naši žáci tak navázali na 3 roky starý úspěch jejich vrstevníků, kteří na turnaji taktéž brali zlatou medaili.

Jsme rádi, že se našim žákům v tomto sportu daří a přejeme jim do budoucna mnoho sportovních úspěchů.
Z naší školy se turnaje účastnili a klub HC Děčín reprezentovali: Štěpán Čtvrtník, Patrik Kukla, Nikolas Nygrýn, David Hašek, Jakub Šejc, Dominik Luka, Matěj Kubíska, Jaroslav Koval, a Ondřej Růžička.

Mgr. Ondřej Michálek

Přečteno: 61 x