Základní škola a Mateřská škola Děčín III, Březová 369/25, příspěvková organizace +420 412 513 297 skola@zsamsbrezova.cz

NEPŘEHLÉDNĚTE

NAŠE ŠKOLA

  • VESELÉ PROSTŘEDÍ

KAM PO ŠKOLE?

KAM PO ŠKOLE?
pondělí, 06 prosinec 2021 07:55

6. A v adventním čase nemyslí jen na sebe – sbírka Krabice od bot

Během adventního času bychom měli kromě sebe také myslet na druhé, především na ty, kteří v životě nemají tolik štěstí a materiálního blahobytu. Proto se žáci třídy 6. A zapojili do již tradiční celostátní sbírky „Krabice od bot“, která má za cíl potěšit drobnými dárky děti z chudších rodin.

Sbírka Krabice od bot funguje tak, že si darující vybere ze seznamu dítě, které chce obdarovat a do hezky zabalené krabice od bot mu vloží dárky, které si dotyčné dítko přeje. Naše třída si vybrala chlapce Marka z Děčína (6 let), který si pod stromečkem od Ježíška přeje dostat míč, knihu a hru. Žáci mu k těmto darům navíc přidali vlastnoručně vyrobená přáníčka a další drobnosti, které by ho mohly také potěšit (miniaturky, autíčka, psací potřeby, aj.). Po naplnění krabice ji žáci sami hezky zabalili a nyní už krabice čeká na své doručení do sběrného místa a na pozdější předání Markovi.

Mgr. Bc. Tereza Koštířová

Přečteno: 89 x