pátek, 26 listopad 2021 08:54

7.A - "Přijďte si nahrabat do zoo"

V pátek 19.11. se žáci 7.A zúčastnili akce „Přijďte si nahrabat do zoo“ v Zoo Děčín. V úvodu se všichni žáci seznámili s pravidly bezpečnosti práce a chování a pak se mohli rovnou pustit do úklidu vyhrazeného úseku zoo. Děti se práce rozhodně nebály, chopily se lopat, hrábí a koleček a pustily se ihned do úklidu. Musím pochválit jejich chování během brigády, všichni dělali, co měli, nikdo nehlučel a neplašil tak zvířata v zoo. Všichni účastníci měli ten den vstup do zoo zdarma a pak obdrželi ještě extra volnou vstupenku do zoo s platností do konce školního roku. Po skončení práce a úklidu nářadí jsme si všichni dali svačinu a pak se vydali na prohlídku zoo. Naštěstí nám po celou dobu pobytu v zoo nepršelo a vše tak vyšlo podle plánu.

Přečteno: 327 x Naposledy změněno pátek, 26 listopad 2021 08:56