Základní škola a Mateřská škola Děčín III, Březová 369/25, příspěvková organizace +420 412 513 297 skola@zsamsbrezova.cz

NEPŘEHLÉDNĚTE

NAŠE ŠKOLA

  • REKONSTRUOVANÁ ŠKOLA

KAM PO ŠKOLE?

KAM PO ŠKOLE?
pondělí, 15 listopad 2021 10:51

Ukázka prací s "ipady" v 7. ročníku

Na naší škole se děti od 7. ročníku učí druhý cizí jazyk – němčinu. Po úvodní lekci v září, kdy jsme se společně seznámili se základní slovní zásobou, jsme se již v říjnu učili časovat slovesa a odpovídat na otázky typu „Jak se jmenuješ?“, „Kde bydlíš?“ apod. Před podzimními prázdninami jsme si zpestřili hodinu využitím ipadů, kdy žáci v aplikaci storyboardthat měli vytvořit krátký obrázkový příběh, kde využili známou slovní zásobu. V galerii se můžete podívat, jak naši žáci zvládají základní německé fráze 😊

Mgr. Lucie Štěpánková

Přečteno: 49 x