Základní škola a Mateřská škola Děčín III, Březová 369/25, příspěvková organizace +420 412 513 297 skola@zsamsbrezova.cz

NEPŘEHLÉDNĚTE

NAŠE ŠKOLA

  • REKONSTRUOVANÁ ŠKOLA

KAM PO ŠKOLE?

KAM PO ŠKOLE?
úterý, 26 říjen 2021 10:37

Deváťáci na veletrhu vzdělávání - Škola Děčín

Ve čtvrtek 21. 10. se v Centru Pivovar konala výstava Škola Děčín – veletrh vzdělávání, kterého se zúčastnili i naši žáci devátých tříd.

Na této výstavě se prezentovaly střední školy, střední odborné učiliště a i některé děčínské firmy, které úzce spolupracují s děčínskými školami. Pro nerozhodnuté žáky to byla skvělá příležitost zjistit, jaké školy jsou nejen v okrese Děčín, zjistit si potřebné informace a pro rozhodnuté žáky příležitost utvrdit se v tom, že škola, kterou si dopředu vybrali, je pro ně opravdu ta pravá. U některých našich žáků ale nastala situace, že na výstavu šli rozhodnuti a po odchodu z výstavy měli v hlavě trošku zmatek, protože prezentace všech škol byla opravdu velmi povedená.

Přehled všech vystavovaných škol najdete na stránkách www.skoladecin.cz ,kde se můžete vždy i prokliknout na webové stránky dané školy.

Našim deváťákům přejeme šťastný výběr další školy a při přijímacích zkouškách budeme samozřejmě všem přát úspěch.

Mgr. Lucie Štěpánková

Přečteno: 55 x Naposledy změněno úterý, 26 říjen 2021 10:46