Základní škola a Mateřská škola Děčín III, Březová 369/25, příspěvková organizace +420 412 513 297 skola@zsamsbrezova.cz

NEPŘEHLÉDNĚTE

NAŠE ŠKOLA

  • PROSTŘEDÍ ŠKOLY

KAM PO ŠKOLE?

KAM PO ŠKOLE?
úterý, 21 září 2021 14:17

Sokol Raptor – opět po roce trojnásobný pohárový úspěch

Dne 17. září 2021 se naše škola zúčastnila 2. ročníku běžeckého a překážkového závodu Sokol Raptor na Smetanově nábřeží v Děčíně. Byla to opět ďábelská jízda.  Oproti minulému roku totiž pořadatelé (závodníci Sokol SPARTAN Training Group a Predátor Workout) prodloužili závodní trať ze 2,5 km na 3,5km a zdvojnásobili počet překážek (přes třicet). Závod se opět odehrával na souši, ve vzduchu i ve vodě. Děti přeskakovaly, přelézaly, plazily se po trávě i ve vodě, šplhaly, přenášely, běhaly, jedly pražené červíky a často si sahaly až na dno svých sil. Trať plně prověřila jejich univerzálnost.

O to víc nás těší, že kluci a holky ze ZŠ Březová nejenže zvládli všechny nástrahy trati, ale umístili se na nejvyšších pozicích a dokonce překonali loňskou úspěšnou reprezentaci školy.

V kategorii chlapců 6. tříd se na celkové 1. pozici umístil Marian David, v kategorii chlapců 7.tříd skončil na 1. místě David Bozseník a v kategorii chlapců 9. tříd vybojoval bronzovou medaili Míša Kohout.

I ostatní závodníci ze ZŠ Březová předvedli maximální výkony, umístili se vysoko v celkovém pořadí a zaslouží obrovské uznání (Honza Miškovský, Eliška Capoušková, Nikča Plevačová, Sabina Richterová a Andrea Klabanová).

Našim žákům tímto skládám poklonu nejen za maximální úsilí, které do závodu dali, ale hlavně za vytvoření perfektní party, kde si každý navzájem pomáhal a podporoval jeden druhého.

Věřím, že příští rok se opět sejdeme na stejném místě. Akce se nadmíru vydařila.

Mgr. M. Pazderka

Přečteno: 124 x