pátek, 17 září 2021 08:09

7. A výlet - Kaňon Labe

V pátek 3. září se žáci 7.A vydali na turistický výlet na nejhlubší pískovcový kaňon Evropy – Kaňon Labe. Vyrazili jsme od školy směr Kvádrberk a z něj pak po červené turistické trase na jednotlivé vyhlídky na tento přírodní fenomén. Cesta byla celkem dlouhá asi 13 km. Celou trasu ušli jen někteří žáci. Po cestě bylo dost kopců, a to některé z dětí značně zmohlo. Proto jsme se v jednu chvíli rozhodli, že se rozdělíme na dvě skupiny. Skupina, která šla se mnou a paní asistentkou Frčkovou, prošla trasu celou, druhá skupina zůstala s panem učitelem Mašatou a vydala se nazpět po červené trase. Obě skupiny se pak sešly u turistického přístřešku v Ludvíkovicích a vydali se pak společně zpátky ke škole. Počasí nám přálo a výlet se velice vydařil.

Mgr. Lukáš Bartoň, třídní učitel 7.A

Přečteno: 373 x Naposledy změněno pátek, 17 září 2021 08:23