Základní škola a Mateřská škola Děčín III, Březová 369/25, příspěvková organizace +420 412 513 297 skola@zsamsbrezova.cz

NEPŘEHLÉDNĚTE

NAŠE ŠKOLA

  • UDRŽOVANÉ OKOLÍ

KAM PO ŠKOLE?

KAM PO ŠKOLE?
úterý, 07 září 2021 14:45

7. B - prosluněný cyklovýlet

V pátek 3. září jsme se po uvážení rozhodli, že ještě před několikaměsíčním „učebním drilem“ vyrazíme na chvíli do přírody. Naplánovali jsme si cyklovýlet se srazem před restaurací Kocanda. Počasí nám až neuvěřitelně přálo, panovala výborná atmosféra, všichni jsme byli ve výborné fyzické kondici, a tak než jsme se nadáli, seděli jsme v restauraci ve Velkém Březně. Zde jsme si dali pár dobrot a vyrazili zpět ke Kocandě.
Výlet se vydařil a všichni zúčastnění se shodli, že podobnou akci musíme zase v brzké době zopakovat.

Mgr. Michal Pazderka

Přečteno: 80 x Naposledy změněno úterý, 07 září 2021 14:50