• VYBAVENÍ TŘÍDY

pátek, 18 září 2020 08:31

Sokol Raptor - trojnásobná pohárová radost

Sokol Raptor - trojnásobná pohárová radost Michal Pazderka

Dne 11. září 2020 se naše škola zúčastnila premiérového běžeckého a překážkového závodu Sokol Raptor na Smetanově nábřeží v Děčíně a byla to tedy opravdu síla.

2,5 km dlouhou trať s 15ti náročnými překážkami, která se odehrávala na souši, ve vzduchu i ve vodě, stavěli závodníci Sokol SPARTAN Training Group a Predátor Workout. Děti přeskakovaly, přelézaly, plazily se, šplhaly, přenášely, běhaly a často si sahaly až na dno svých sil.
Trať plně prověřila jejich univerzálnost.
O to víc nás těší, že kluci a holky ze ZŠ Březová nejenže zvládli všechny nástrahy trati, ale umístili se na nejvyšších pozicích.
V kategorii chlapců 6. tříd se na celkové 2. pozici umístil David Bozseník, v kategorii dívek ze 6. tříd skončila na 3. místě Nicol Plevačová. U dívek z 8.tříd zazářila parádním 2. místem Karolína Grulichová. Všichni ostatní závodníci ze ZŠ Březová skončili nejhůře do 5. místa (Šimon Postl, Míša Kohout, Alenka Guková).
Při závěrečném hodnocení všech škol nám o pověstný fous utekla 3. příčka, ale celkové 4. místo, kdy se sčítaly časy všech závodníků dané školy, je velmi dobrým výsledkem.
Našim žákům tímto skládám poklonu nejen za maximální úsilí, které do závodu dali, ale hlavně za vytvoření perfektní party, kde si každý navzájem pomáhal a podporoval jeden druhého.
Věřím, že příští rok se opět sejdeme na stejném místě. Premiérový ročník se vyvedl.

Mgr. M. Pazderka

Přečteno: 1029 x Naposledy změněno pátek, 18 září 2020 09:14