• VENKOVNÍ HŘIŠTĚ

středa, 03 červen 2020 10:31

Konzultace pro žáky 2. stupně

Vážení zákonní zástupci,

v souladu s mimořádným opatřením Vlády ČR a MŠMT pro žáky 2. stupně základní školy je od 8. 6. 2020 umožněna osobní přítomnost žáků druhého stupně v základní škole na individuálních, či skupinových konzultacích.

Žák je povinen se na konzultace přihlásit za předem stanovených kritérií – viz. dokument "Organizační zajištění provozu ZŠ a MŠ Děčín III, Březová 36/25, příspěvková organizace" a odevzdáním podepsaného čestného prohlášení při první návštěvě školy na konzultaci.

Registrace na konzultace

• Bude probíhat zápisem v online sdíleném dokumentu, kdy odkaz na něho pro každého učitele bude uvedený na stránkách školy a TU jej zašlou rodičům přes systém Bakaláři, a současně zasláním informace danému kantorovi na služební mail – přehled služebních emailů je uveden v dokumentu "Organizační zajištění provozu ZŠ a MŠ Děčín III, Březová 369/25, příspěvková organizace".
  • Registrace na konzultaci je možná vždy nejméně s 24hodinovým předstihem. Na pondělní konzultace je nutné se přihlásit nejdéle v pátek do 12:00 týdne předchozího.
  • Při zapsání déle nebude na toto brán zřetel a žákům nebude v tomto případě konzultace umožněna.
  • Ti žáci, kteří nemají možnost se zapsat online formou z domova přijdou do školy k hlavnímu vchodu a zde službu požádají, aby jim se zápisem pomohla přes tablet.

Na pozdější přihlášení nebude brán zřetel.

Nadále bude pokračovat distanční (dálková) výuka na webových stránkách www.brezovka.estranky.cz a v platformách, ve kterých se pracovalo doposud.

Docházka do školy není povinná.

Vzdělávací aktivity jsou rozděleny na jednotlivé bloky konzultací (vždy 15 minut na jednoho žáka, nebo maximálně 3 žáky stejného ročníku) v online sdílených dokumentech, které je možné dohledat na webových stránkách školy a v týdenní zprávě od TU přes systém Bakaláři. Konzultace probíhají od pondělí do čtvrtka od 8:00 – 12:00.

Obědy nebudou zajištěny.

Vážení zákonní zástupci, prosím, zvažte všechna pro a proti, která tato nová pravidla přinášejí. My se pokusíme udělat to nejlepší, co bude v našich silách, avšak budeme v omezeném provozu z důvodu zajištění co možná nejvyššího stupně ochrany Vašich dětí. Proto daná situace nebude pro všechny úplně jednoduchá a prosíme tak o shovívavost.

Moc děkuji za spolupráci v této nelehké době.

Mgr. Alena Čuříková

Přečteno: 740 x Naposledy změněno středa, 10 červen 2020 15:35