• PROSTŘEDÍ ŠKOLY

úterý, 03 březen 2020 23:26

Děčínský laický záchranář 2020

Tento rok proběhl již 9. ročník soutěže, která prověřuje znalost mladých lidí nejen v teoretické přípravě v poskytování první pomoci, ale prověřuje především mladé  studenty v praxi. Tento rok byla ve spolupráci SZŠ Děčín a profesionálů, kteří denně poskytují první pomoc, připravena  nejedna situace, která velmi reálně zkoušela reakce našich studentů. Po každé akci záchranáři zhodnotili praktické schopnosti soutěžících, vyhodnotili činnost a spolupráci týmů.

Školu reprezentovali: Bára Němečková, Karolína Marešová, Jan Šmucr, Ondra Macho a zkušenosti získával Samuel Hendrich. Velké poděkování patří nejen všem profesionálům, ale také našim soutěžícím.

Nakonec snad jen přání, aby tyto situace nacvičovali mladí lidé jen v soutěžích a nebo poskytovali první pomoc jako profesionálové.