• POČÍTAČOVÁ UČEBNA

čtvrtek, 30 leden 2020 11:44

Přehazovaná 2020

Naše škola již tradičně pořádala okresní turnaj chlapců a dívek v přehazované v rámci soutěží Asociace školních sportovních klubů. Turnaj probíhal ve skvělé sportovní náladě a opět s velmi kvalitními týmy. Pro týmy, které  si měřily své síly a dovednosti bylo cílem co nejlepší umístění, ale i bojovnost, dobrá nálada a sportovní fair play. Naši školu reprezentovaly dva týmy ve složení chlapců a dívek ze 4. a 5. tříd.

První tým ve složení žáků: Dvořáčková Viktorie, Polak Štěpán, Felt Viktror, Bozsenik David, Šejc Šimon, Ikrová Claudie, Navrkal René s Koloušek Ondřej, kteří si svými výkony  vybojovali naprosto skvělé 2.místo a odnesli si spoustu nových zážitků.

Druhý tým reprezentoval žácii: Kanalaš Oliver, Košnář Vojta, David Marián, Branda Daniel, Tesař David, Fenclová Lea, Mambote Karin a Adéla Pirunčíková, kteří si vyzkoušeli atmosféru velkého turnaje  a odnesli si nové zkušenosti do dalších soutěží.

Oba dva týmy si zaslouží velkou pochvalu za sportovní um, ale i maximum výkonů, které předváděly. Poděkování patří  také i asistentkám Báře Němečkové, Jiřině Dulimové a Kláře Wojnarowské bez kterých by tento turnaj neměl  správnou sportovní i pořadatelskou atmosféru.

Gratulujeme a držíme pěsti do dalších sportovních soutěží a her.

Mgr. Pavlína Kopejsková