• NOVÉ ŠATNY

pátek, 20 prosinec 2019 12:13

Vánoční pohybová soutěž

Naše děvčata se v předvánočním čase zúčastnila vánoční pohybové soutěže, kterou pořádal FaJJN Aerobik Děčín v krásném prostředí v Maroldově hale v Děčíně 1. Naše dívky obsadily kategorie od 1. třídy až po nejstarší kategorii dívek. Program a soutěž vedly profesionální lektorky a děvčata si vyzkoušela závodní atmosféru a pohybové dovednosti z prostředí aerobiku. Hala byla naprosto plná skvěle cvičících děvčat.  Mezi skvěle cvičící lektorky patřila naše paní vychovatelka Markéta Záhorková.

Naše děvčata se neztratila a často postupovala i do finálových bojů.  Obrovský úspěch předvedla děvčata v kategorii 7. tříd. Hned dvě skvělá umístění, 6. pozici obsadila Andrea Klabanová a krásné 3. místo Andrea Braunová. V starší kategorii nám předvedla profesionální výkony Adéla Vilímková, která obsadila nádherné 6. místo.

Všem děvčatům gratulujeme a těšíme se na další ročníky a skvěle se pohybem bavící  děvčata.