• TŘÍDA

středa, 18 prosinec 2019 10:17

Akce ŠD - Prosinec ve školní družině

Tento měsíc si velmi užíváme. Začínali jsme před první adventní nedělí psaním DOPISU PRO JEŽÍŠKA. Všechny dopisy jsou vystaveny u 1. - 4. oddělení.

V pátek 6. 12. proběhl MIKULÁŠSKÝ DEN. Ve všech odděleních děti plnily čertovské úkoly, aby mohly získat očekávaný poklad. V úterý 10.12. bojovala oddělení mezi sebou o slepení nejdelšího papírového VÁNOČNÍHO ŘETĚZU. Vyhrálo 3. oddělení. Řetěz nám zdobí chodbu ŠD. Po ctyři pátky jsme shlédli čertovské a vánoční pohádky. Před každou páteční pohádkou jsme si zazpívali několik vánočních písní nebo koled za doprovodu kláves a rytmických nástrojů. V úterý 17.12. jsme se ve všech odděleních  slavnostně rozloučili VÁNOČNÍ BESÍDKOU. Děti si při mlsání cukroví vyslechly vánoční příběh, zopakovaly si vánoční zvyky a tradice, zazpívaly si vánoční písně a koledy. Také si na populární vánoční písně zatančily. Besídku jsme zakončili rozbalováním dárků, které jsme našli pod vánočním stromečkem.

Děkujeme rodičům za spolupráci v tomto kalendářním roce a přejeme všem klidné VÁNOCE a hodně zdraví a štěstí v NOVÉM ROCE 2020.