• NOVÉ ŠATNY

úterý, 10 prosinec 2019 22:09

Football Cup 2019

Dne 10. 12. 2019 proběhl na naší škole jako každoročně předvánoční fotbalový turnaj Football Cup. Za maximální fanouškovské podpory žáků z celého druhého stupně sváděla v naší tělocvičně velké souboje družstva s názvy Kedlubny, Chánov United, Rychlý mouchy a jako vždy The Kantors – družstvo složené výhradně z učitelů ZŠ Březová.  Letošní ročník byl tak vyrovnaný, že o vítězi (Chánov United) nakonec rozhodla jedna jediná branka. To ovšem nakonec nebylo tolik důležité, neboť tento turnaj má být vždy oslavou dobré nálady a příjemné předvánoční atmosféry.

Všichni se shodli, že se příští rok opět sejdou a dobrovolně podstoupí další tuhé boje.

Mgr. M. Pazderka